oswiata@technika.gliwice.pl
(32) 338 38 30


+ Strona główna
+ Co skupujemy
+ Forum
+ Kontakt


XVIII EDYCJA
wrzesień 2016 - wrzesień 2017

+ Rejestracja
+ Ranking
+ Ranking poprzedniej akcji
+ Referencje
+ Dokumenty dla "Nowych"
+ Dokumenty dla "Stałych"
+ Karta przekazania odpadu
+ Cennik (atramentowe)
+ Cennik (laserowe)
+ Aktualności
+ Kontakt




XVIII EDYCJA
wrzesień 2016 - wrzesień 2017
XVII EDYCJA
wrzesień 2015 - lipiec 2016
XVI EDYCJA
wrzesień 2014 - lipiec 2015
XV EDYCJA
wrzesień 2013 - lipiec 2014
XIV EDYCJA
wrzesień 2012 - lipiec 2013
XIII EDYCJA
wrzesień 2011 - lipiec 2012
XII EDYCJA
wrzesień 2010 - lipiec 2011
XI EDYCJA
wrzesień 2009 - lipiec 2010
X EDYCJA
wrzesień 2008 - lipiec 2009
IX EDYCJA
wrzesień 2007 - lipiec 2008
VIII EDYCJA
wrzesień 2006 - lipiec 2007
VII EDYCJA
wrzesień 2005 - lipiec 2006
VI EDYCJA
wrzesień 2004 - lipiec 2005
V EDYCJA
marzec 2004 - lipiec 2004
IV EDYCJA
wrzesień 2003 - styczeń 2004
III EDYCJA
marzec 2004 - lipiec 2003
II EDYCJA
wrzesień 2002 - styczeń 2002
I EDYCJA
styczeń 2002 - lipiec 2002
 

Ranking edycji - XVI

Ranking jest tworzony automatycznie przez komputerowy system obsługi skupu kartridży i dlatego uwzględnia tylko kartridże zakwalifikowane do skupu.

 

Bardzo często zdarza się, że przysyłane są kartridże które nie są w ofercie skupu, i koszt ich utylizacji przekracza wartość „dobrych” kartridży. Od 1 stycznia 2015r. koszt utylizacji został przeniesiony na Państwa. Koszt utylizacji 1 kilograma kartridży wynosi 35 gr netto. Akcja KZT nie służy temu żebyśmy zbierali wszystkie pustaki jakie ktoś nam przekazuje, konieczna jest ich segregacja i przesyłanie tylko tych które są w cenniku zawartym na zawartym na www.kzt.oswiata.org.pl. Zalecane jest również pakowanie każdego pustaka albo w oryginalne opakowanie albo owijanie w gazety.Pozwala to uniknąć zanieczyszczenia innych tonerów proszkiem i tym samym potraktowania ich jako odpad.

 

System komputerowy rejestruje każdy zakwalifikowany kartridż od skupu konkretnego dostawcy. Niemożliwym jest więc, "zaginięcie" nawet pojedynczego kartridża. Musi on być przypisany do konkretnego dostawcy i nie może znaleźć się "anonimowo" Takie systemy są stosowane u nas, jak i w firmie refabrykującej. Eliminuje to możliwość wystąpienia pomyłek i błędów.



W 16 edycji. Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej "Komputery za tonery" szkoły zebrały: 22912 sztuk kartridży. Za zebrane kartridźe szkoły otrzymały: 39967 zł


Poz. Szkoła Miasto Ilość skupionych kartridży Suma pieniędzy
1 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Debrzno 1164 2468
2 Szkoła Podstawowa Lotyń 928 2050
3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im, Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" Wejherowo 806 2044
4 Szkoła Podstawowa w Sierakowicach im, F, Ceynowy Sierakowice 768 1386
5 Szkoła Podstawowa nr 2 Wronki 605 1567
6 Zespół Szkół w Chocianowie Chocianów 575 722
7 Publiczne Gimnazjum Jastrowie im, Adama Mickiewicza Jastrowie 553 967
8 Szkoła Podstawowa nr 144 im, Bohaterów Września 1939 r, Kraków 512 960
9 Gimnazjum nr 10 im, I, J, Paderewskiego Gliwice 511 701
10 Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Przyszowicach Przyszowice 425 780
11 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie im, mjr H, Sucharskiego Gościcino 412 785
12 Szkoła Podstawowa nr 18im, Jana Matejki Koszalin 396 511
13 Szkoła Podstawowa nr 9 Wejherowo 359 677
14 Rada Rodziców Gminnego Przedszkola Przyszowice 350 408
15 Zespół Szkół nr 1 Konstancin - Jeziorna 350 449
16 Salezjańskie Gimnazjum im, św, Dominika Savio Rumia 312 430
17 Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Wielkopolska 310 395
18 Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych Biała Podlaska 280 553
19 Szkoła Podstawowa nr 1im, Marii Skłodowskiej-Curie Krosno Odrzańskie 278 511
20 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce im, Kmdra B, Romanowskiego Ustka 273 234
21 Zespół Szkół nr 2Szkoła Podstawowa im, M, Konopnickiej w Świętej Złotów 269 370
22 Samorządowe Przedszkole nr 1 im, W, Chotomskiej Kościan 268 495
23 Zespół Szkół w Rydułtowach Rydułtowy 240 448
24 Szkoła Podstawowa nr 126im, Komisji Edukacji Narodowej Kraków 234 426
25 Gimnazjum nr 2 Wolsztyn 233 296
26 Szkoła Podstawowa nr 2 im, K, K, Baczyńskiego Puławy 233 347
27 Zespół Szkół w Widuchowej Widuchowa 227 322
28 Szkoła Podstawowa Raba-Wyżna im, Św, Jadwigi Królowej Raba Wyżna 120 215 280
29 Publiczna Szkoła Podstawowa im, Marii Konopnickiej Jastrowie 212 468
30 Szkoła Podstawowa nr 8 im, kpt ,żw, Konstantego Maciejewicza Kołobrzeg 206 416
31 Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli Zapałów 197 465
32 Publiczna Szkoła Podstawowa Murów 196 189
33 Gimnazjum im, Adama Loreta Łęczyce 195 365
34 Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Gierałtowicach Gierałtowice 192 141
35 Gimnazjum nr 1im, Bolesława Chrobrego Zgorzelec 190 200
36 Zespół Szkół w Bystrzycy im, Bronisława Malinowskiego Bystrzyca 188 210
37 Zespół Szkół Urszulańskich Rybnik 186 297
38 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Świebodzin 185 419
39 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Marynarzy Polskich Kołobrzeg 176 269
40 Publiczne Gimnazjum w Kryrach Mizerów 164 117
41 Gimnazjum im, Jana Pawła II w Wielowsi Wielowieś 163 125
42 Gimnazjum nr 2 w Mikołowie Mikołów 158 285
43 Miejskie Przedszkole nr 10 Puławy 157 329
44 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im, Jana Pawła II Białystok 157 248
45 Gimnazjum w Waśniowie Waśniów 155 297
46 Gimnazjum nr 3 im, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Tczew 153 206
47 Szkoła Podstawowa nr 17Mistrzostwa Sportowegoim, Stanisława Ligonia Żory 151 138
48 Zespół Kształcenia i Wychowania Pinczyn 149 289
49 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im, Marii Skłodowskiej - Curie Pruszków 149 165
50 Szkoła Podstawowa nr 4z Oddziałami Integracyjnymiim, Janusza Korczaka Sochaczew 142 123
51 Przedszkole Samorządowe Nasielsk 140 245
52 Szkoła Podstawowa w Strzałkowieim, Powstańców Wielkopolskich Strzałkowo 139 251
53 Szkoła Podstawowa nr 2 Józefów 123 417
54 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach Bobrówko 122 198
55 Zespół Szkół nr 7 Toruń 121 185
56 Szkoła Podstawowa nr 9im, Mieszka I Gniezno 117 118
57 Gimnazjum nr 2 im, ks, Jerzego Popiełuszki Włocławek 117 211
58 Zespół Szkół Nr 2 Garwolin 115 181
59 Publiczne Gimnazjum nr 1im, Królowej Jadwigi Połaniec 113 156
60 Szkoła Podstawowa Polanów 112 194
61 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im, J, Korczaka Lębork 110 305
62 Gimnazjum nr 2z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im, Czesława Miłosza Racibórz 110 262
63 Gimnazjum nr 3 im, Jana Pawła II Tychy 108 185
64 Przedszkole Miejskie Nr 10 Jasło 106 179
65 Zespół Szkolno Przedszkolny w Potępie Krupski Młyn 103 153
66 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Orła Białego Biskupiec 96 281
67 Zespół Placówek Oświatowych w Szreńsku Szreńsk 94 179
68 Zespół Szkół im, H, Sienkiewicza w Rybnie Wyszków 94 403
69 Zespół Szkół Orzesze 93 215
70 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie Kleszczów 85 145
71 Szkoła Podstawowa z Oddz, Integracyjnymi nr 1 Bieruń 83 74
72 Gimnazjum im, płk, Kazimierza Zenktelera w Buku Buk 82 242
73 Szkoła Podstawowa im, 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich Rydzyna 81 136
74 Miejskie Przedszkole nr 1 Żary 81 209
75 Zespół Szkolno Przedszkolny w Okuniewie Okuniew 81 182
76 Zespół Szkół Ekonomicznychim, J, Pawła II w Złotowie Złotów 80 135
77 Szkoła Podstawowa w Kiełczowie Kiełczów 78 90
78 Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym Dobryń Duży 77 141
79 Szkoła Podstawowa nr 5 im, Kr, Jadwigi Tarnowskie Góry 75 98
80 Publiczne Gimnazjum nr 3 im, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Pruszków 75 129
81 Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku im, Zdobywców Wału Pomorskiego Szczecinek 74 101
82 Szkoła Podstawowa im Tysiąclecia Państwa Polskiego Dzierzgoń 72 84
83 Zespół Szkół Chorzele 72 203
84 Gimnazjum Samorządowe nr 2im, Polaków Zesłanych na Sybir Bolesławiec 71 136
85 Zespół Szkół Ogólnokształcących Zaklików 70 249
86 Zespół Szkół im, W, WitosaSzkoła Podstawowa i Gimnazjum Wronki 69 144
87 Zespół Szkół nr 1 Malbork 67 48
88 Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych im, T, Kościuszki Rybnik 67 111
89 Gimnazjum nr 2 im, Jana Pawła II w Łosicach Łosice 65 178
90 Gimnazjum nr 1im, Wisławy Szymborskiej Racibórz 63 139
91 Gimnazjum im, Noblistów Polskichw Olsztynku Olsztynek 62 37
92 Gimnazjum Publiczne im, gen, Stanisława Maczka Lądek Zdrój 61 151
93 Przedszkole Samorządowe nr 1 im, Tęczowego Misia Szydłowiec 61 145
94 Gimnazjum nr 2im, Haliny Konopnickiej Rawa Mazowiecka 61 81
95 Przedszkole Miejskie nr 1 Barlinek 60 155
96 Zespół Szkół w Rytlu Rytel 59 84
97 Szkoła Podstawowa nr 1 Wschowa 58 45
98 Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im, gen, Wł, Andersa Chełm 58 71
99 Publiczne Gimnazjum nr 3 im, Czesława Niemena Świebodzin 56 135
100 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2z Oddz, Integracyjnymi Akademia Małego Księcia Chełm 53 69
101 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Skawina 52 18
102 Gimnazjum im, H, Sienkiewicza w Rasach Drużbice 51 50
103 Szkoła Podstawowa nr 5m, Polskich Noblistów Żary 51 106
104 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu Dobrodzień 51 121
105 Przedszkole nr 20 Tomaszów Mazowiecki 51 74
106 Szkoła Podstawowa im, Marii Konopnickiej w Buczynie Radwanice 50 59
107 Publiczne Gimnazjum im, Kawalerii Polskiejw Suszu Susz 50 97
108 Społeczna Szkoła Podstawowa Budziska 49 49
109 Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki Śląskie 49 98
110 Przedszkole nr 8w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki 49 24
111 Zespół Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim Janów Lubelski 49 66
112 Szkoła Podstawowa nr 11im, Wł, Broniewskiego Tarnowskie Góry 48 51
113 Liceum Ogólnokształcąceim, Jarosława Dąbrowskiego Międzychód 48 79
114 Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki 47 55
115 Zespół Szkół Miejskich nr 1w Grajewie Grajewo 46 35
116 Przedszkole nr 3 Płońsk 46 31
117 Gimnazjum nr 1 Braniewo 45 28
118 Szkoła Podstawowa nr 3 Wojkowice 45 44
119 Zespół Szkół Ogółnokształcąco-Technicznych w Lublińcu Lubliniec 45 53
120 Zespół Szkół Ogólnokształcących Gubin 44 54
121 Szkoła Podstawowa nr 45 Bytom 44 99
122 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Żagań 44 88
123 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tuchorzy Tuchorza 44 70
124 Szkoła Podstawowa nr 2im, Stanisława Moniuszki Orzesze 43 82
125 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci iMłodzieży Niepełnosprawnejim, Marii Grzegorzewskiej Sławno 43 60
126 Szkoła Podstawowa nr 2im, Jadwigi Śląskiej Pszczyna 41 103
127 Zespół Szkół Publicznych nr 1 im, Papieża Jana Pawła II Ostrów Mazowiecka 40 32
128 Szkoła Podstawowa w Iwinie im, Marii Konopnickiej Przeradz 40 48
129 Przedszkole Miejskie nr 4im, Jana Brzechwy Stargard Szczeciński 39 68
130 Szkoła Podstawowa w Boruszynie im, Kornela Makuszyńskiego Połajewo 39 31
131 Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im, Powstańców Śląskich Knurów 39 135
132 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im, Kazimierza Pułaskiego Warka 39 102
133 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Marii Skłodowskiej- Curie Trzebnica 38 37
134 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Razem" Czersk 38 92
135 Zespół Szkół w Sztumieim, Jana Kasprowicza Sztum 38 113
136 Przedszkole Publiczne nr 1 "Stokrotka" Mrągowo 38 60
137 Szkoła Podstawowa nr 159 Kraków 37 67
138 Zespół Szkół w Skopaniu Skopanie 37 81
139 Zespół Szkół nr 1 w Radawnicy Radawnica 37 86
140 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Puck 36 52
141 Zespół Szkolno Gimnazjalny w Słowiku Zgierz 36 40
142 Zespół Szkół nr 3 Lublin 36 84
143 Przedszkole nr 33 Elbląg 35 53
144 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Bolesławiec 35 63
145 Szkoła Podstawowa nr 1 im, Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie 35 76
146 Przedszkole nr 15 Gniezno 34 51
147 Szkoła Podstawowa nr 18 Jaworzno 33 72
148 Zespół Szkół nr 3 im, Hugona Kołłątaja Szamotuły 33 46
149 Gimnazjum im, Henryka Brodatego Krosno Odrzańskie 33 60
150 Zespół Szkół w Laszkach Laszki 32 33
151 Szkoła Podstawowa nr 5 Bytom 32 32
152 Szkoła Podstawowa w Łomnicy im, Henryka Sienkiewicza Trzcianka 31 55
153 Szkoła Podstawowa nr 36im, Juliana Tuwima Zabrze 30 48
154 Publiczne Gimnazjum z Oddz, Integracyjnymi nr 1 im, Jana Kochanowskiego Pionki 30 55
155 Przedszkole Miejskie nr 8 Chełm 28 73
156 Szkoła Podstawowa nr 8 im, Żołnierzy Armii Krajowej Słupsk 26 39
157 Szkoła Podstawowa nr 12 Siedlce 26 42
158 Szkoła Podstawowa im, Wandy Chotomskiej w Bogucinie Garbów 26 54
159 Szkoła Podstawowa im, Jana Wawrzynka Kuźnia Raciborska 25 37
160 Publiczne Przedszkole w Toszku Toszek 24 11
161 Zespół Szkół im, Jana Pawła II Stary Wiśnicz 22 24
162 Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im, Ks, Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki 22 65
163 Gimnazjum nr 1im, Tadeusza Kościuszki Nowy Targ 21 51
164 Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymiw Domaradzu Pokój 20 41
165 Zespół Szkół Publicznych w Zblewie Zblewo 19 50
166 Miejski Zespół Szkół Czeladź 19 16
167 Gimnazjum nr 1 Ryglice 17 21
168 Szkoła Podstawowa nr 3 Tarnowskie Góry 16 31
169 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Gniew 14 11
170 Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku im, gen, Mieczysława Smorawińskiego Turek 14 40
171 Gimnazjum nr 1im, Noblistów Polskich Pyskowice 13 8
172 Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Radkowie Radków 12 33
173 Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymii Specjalnymi nr 1 w Poznaniu Poznań 11 22
174 Publiczna Szkoła Podstawowa w Myślicach Stary Dzierzgoń 10 17
175 Zespół Szkół nr 3 w Cieksynie Cieksyn 10 34
176 Zespół Szkół w Wilkanowie Bystrzyca Kłodzka 10 25
177 Miejski Zespół Szkół nr 5 Krosno 9 14
178 Szkoła Podstawowa nr 3 Czeladź 9 13
179 Szkoła Podstawowa w Augustówce Osiek 8 12
180 Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim Krosno Odrzańkie 8 10
181 Gimnazjum nr 8 im, T, Chałubińskiego Bielsko - Biała 7 26
182 Rada Rodziców przy LiceumOgólnokształcącym w Gołdapi Gołdap 6 5
183 Miejski Zespół Szkół w Annopolu Annopol 6 3
184 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickichim, Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź 5 11
185 Zespół Szkół Budowlanych Rybnik 5 6
186 Zespół Szkół nr 1w Czerwionce - Leszczynach Czerwionka-Leszczyny 5 11
187 Szkoła Podstawowa nr 2im, I Armii Wojska Polskiego Trzebiatów 4 3
188 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im, Janusza Korczaka w Ostrowi Mazowieckiej Ostrów Maz, 3 6
189 Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Samorządowe Przedszkole Nr 2 Międzyrzec Podlaski 2 3
190 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej im, Papieża Jana Pawła II Ostrów Maz, 2 15
191 Zespół Szkół Technicznych i Placówek im, Stanisława Staszica w Nowym Targu Nowy Targ 2 3
192 Szkoła Podstawowa Lipowa 2 1
193 Szkoła Podstawowa Wólka Dobryńska Zalesie 1 4
194 Gimnazjumim, Papieża Jana Pawła II Sońsk 1 2
195 Szkoła Podstawowa Woźniki 0 0
196 Zespół Szkół Klonowa 0 0
197 Zespół Szkolny w Cegłowie Cegłów 0 0
198 Miejskie Gimnazjum nr 1 im, Jana Pawła IIw Knurowie Knurów 0 0
199 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Wodzisław Śląski 0 0
200 Gimnazjum nr 3im, Zjednoczonej Europy Kołobrzeg 0 0
201 Szkoła Podstawowa Wierzchowo 0 0
202 Gimnazjum nr 2 w Bieruniu Bieruń 0 0
203 Przedszkole Miejskie nr 2 ,,Pod Topolą" Barlinek 0 0
204 Szkoła Podstawowa im, H, Sienkiewicza w Strzelcach Chodzież 0 0
205 Szkoła Podstawowa im, B, Prusa Kałuszyn 0 0
206 Zespół Szkół w Czyżewie Czyżew 0 0
207 Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy Dębica 0 0
208 Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Dobra 0 0
209 Zespół Szkół Specjalnych przy Ośrodku Leczniczo - RehabilitacyjnymPałac Kamieniec sp, z o,o, Zbrosławice - Kamieniec 0 0
210 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5z siedzibą w Gliwicach Gliwice 0 0
211 Szkoła Podstawowa nr 1im, Stanisławy Łakomik Czeladź 0 0
212 Szkoła Podstawowa Wysoka 0 0
213 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chojna 0 0
214 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wronki 0 0
215 Szkoła Podstawowa im, Augusta Cieszkowiskiegow Kicinie Czerwonak 0 0
216 Gimnazjum nr 1 im, Zjazdu Gnieźnieńskiego Gniezno 0 0
217 Gimnazjum nr 1 Koszęcin 0 0
218 Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Kryrach Kryry 0 0
219 Zespół Szkół Publicznych w Nagoszewie Ostrów Mazowiecka 0 0
220 Gimnazjum nr 1 im, Powstańców Warszawyw Piasecznie Piaseczno 0 0
221 Przedszkole "Świat odkrywców" Płońsk 0 0
222 Przedszkole nr 5 Płońsk 0 0
223 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Szprotawa 0 0
224 Szkoła Podstawowa w Turowie im, T, Kościuszki Szczecinek 0 0
225 Liceum Ogólnokształcące w Psarach Psary 0 0
226 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej Szaflary 0 0
227 Zespół Szkół Pyskowice 0 0
228 Zespół Szkół w Lotyniu Lotyń 0 0
229 Zespół Szkolno - Przedszkolny Sączów 0 0
230 Publiczne Gimnazjum nr 3 w Nagoszewie im, Polskich Olimpijczyków Ostrów Mazowiecka 0 0
231 Szkoła Podstawowa nr 2 im, Żołnierzy z Monte Cassino Polanica Zdrój 0 0
232 Szkoła Podstawowa w Małkowicach im, Ks, Kard, St, Wyszyńskiego Orły 0 0
233 Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych im, prof, Henryka Mierzejewskiego Lębork 0 0
234 Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Wadowice 0 0
235 Szkoła Podstawowa im, Tadeusza Kościuszki Lidzbark 0 0
236 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 Malbork 0 0
237 Zespół Szkół nr 2 Malbork 0 0
238 Gimnazjum im, Noblistów Polskich Mieszkowice 0 0
239 Zespół Szkół nr 1 Mława 0 0
240 Szkoła Podstawowa im, Mikołaja Kopernika Topólka 0 0
241 Szkoła Podstawowa Myślachowice 0 0
242 Rada Rodziców przy Zespole SzkółRzemieślniczych i Kupieckich Tczew 0 0
243 Szkoła Podstawowa im, Unii Europejskiej Oborniki Śląskie 0 0
244 Publiczne Gimnazjum nr 1im, Mikołaja Kopernika Starogard Gdański 0 0


    Aktualności

30 lipca 2016 r. zakończyliśmy XVII edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Zespół Szkół w Chocianowie. Drugie miejsce to Gimnazjum nr 10 im. I. J. Paderewskiego (Gliwice), a trzecie Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza (Jastrowie).Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem.Szkoły z następujących miejsc:4          Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno      5      &n


więcej...
 

19 sierpnia 2015 r. zakończyliśmy XVI edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno.Drugie miejsce to Szkoła Podstawowa - Lotyń, a trzecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" - Wejherowo.Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem.Szkoły z następujących miejsc:4. Szkoła Podstawowa w Sierakowicach im. F. Ceynowy - Sierakowice5. Szkoła Podstawowa nr 2 - Wronki6. Zespół Szkół w Chocianowie - Chocian&


więcej...


20 sierpnia 2014 r. zakończyliśmy XV edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno. Drugie miejsce to Szkoła Podstawowa Lotyń, a trzecie Szkoła Podstawowa im. F. Ceynowy Sierakowice. Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem. Szkoły z następujących miejsc: 4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" - Wejherowo5. Szkoła Podstawowa nr 2 - Wronki6. Szkoła Podstawowa nr 3 - Środa Wielkopolska7. Przedszkole nr 3 - P


więcej...
 

Wycieczka do Zakopanego

W dniach 24 - 28.10.2013r. czternastoosobowa ekipa wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie wraz z pięcioma wychowawcami miała możliwość przeżycia wspaniałej przygody podczas wycieczki do Zakopanego. Wyjazd stanowił nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Komputery za tonery", w którym po raz drugi nasza placówka zdobyła pierwsze miejsce. Organizator konkursu refundował jedynie koszty noclegów uczestników wyprawy. Zanim więc mogliśmy nacieszyć oczy wspania


więcej...


Copyright © 2014 Technika