oswiata@technika.gliwice.pl
(32) 338 38 30


+ Strona główna
+ Co skupujemy
+ Forum
+ Kontakt


XVIII EDYCJA
wrzesień 2016 - lipiec 2017

+ Rejestracja
+ Ranking
+ Ranking poprzedniej akcji
+ Referencje
+ Dokumenty dla "Nowych"
+ Dokumenty dla "Stałych"
+ Karta przekazania odpadu
+ Cennik (atramentowe)
+ Cennik (laserowe)
+ Aktualności
+ Kontakt




XVIII EDYCJA
wrzesień 2016 - lipiec 2017
XVII EDYCJA
wrzesień 2015 - lipiec 2016
XVI EDYCJA
wrzesień 2014 - lipiec 2015
XV EDYCJA
wrzesień 2013 - lipiec 2014
XIV EDYCJA
wrzesień 2012 - lipiec 2013
XIII EDYCJA
wrzesień 2011 - lipiec 2012
XII EDYCJA
wrzesień 2010 - lipiec 2011
XI EDYCJA
wrzesień 2009 - lipiec 2010
X EDYCJA
wrzesień 2008 - lipiec 2009
IX EDYCJA
wrzesień 2007 - lipiec 2008
VIII EDYCJA
wrzesień 2006 - lipiec 2007
VII EDYCJA
wrzesień 2005 - lipiec 2006
VI EDYCJA
wrzesień 2004 - lipiec 2005
V EDYCJA
marzec 2004 - lipiec 2004
IV EDYCJA
wrzesień 2003 - styczeń 2004
III EDYCJA
marzec 2004 - lipiec 2003
II EDYCJA
wrzesień 2002 - styczeń 2002
I EDYCJA
styczeń 2002 - lipiec 2002
 

Ranking edycji - XVI

Ranking jest tworzony automatycznie przez komputerowy system obsługi skupu kartridży i dlatego uwzględnia tylko kartridże zakwalifikowane do skupu.

 

Bardzo często zdarza się, że przysyłane są kartridże które nie są w ofercie skupu, i koszt ich utylizacji przekracza wartość „dobrych” kartridży. Od 1 stycznia 2015r. koszt utylizacji został przeniesiony na Państwa. Koszt utylizacji 1 kilograma kartridży wynosi 35 gr netto. Akcja KZT nie służy temu żebyśmy zbierali wszystkie pustaki jakie ktoś nam przekazuje, konieczna jest ich segregacja i przesyłanie tylko tych które są w cenniku zawartym na zawartym na www.kzt.oswiata.org.pl. Zalecane jest również pakowanie każdego pustaka albo w oryginalne opakowanie albo owijanie w gazety.Pozwala to uniknąć zanieczyszczenia innych tonerów proszkiem i tym samym potraktowania ich jako odpad.

 

System komputerowy rejestruje każdy zakwalifikowany kartridż od skupu konkretnego dostawcy. Niemożliwym jest więc, "zaginięcie" nawet pojedynczego kartridża. Musi on być przypisany do konkretnego dostawcy i nie może znaleźć się "anonimowo" Takie systemy są stosowane u nas, jak i w firmie refabrykującej. Eliminuje to możliwość wystąpienia pomyłek i błędów.



W 16 edycji. Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej "Komputery za tonery" szkoły zebrały: 22912 sztuk kartridży. Za zebrane kartridźe szkoły otrzymały: 39967 zł


Poz. Szkoła Miasto Ilość skupionych kartridży Suma pieniędzy
1 Zespół Szkół w Chocianowie Chocianów 1362 1365
2 Gimnazjum nr 10 im, I, J, Paderewskiego Gliwice 573 997
3 Publiczne Gimnazjum Jastrowie im, Adama Mickiewicza Jastrowie 569 1076
4 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Debrzno 563 1143
5 Szkoła Podstawowa w Sierakowicach im, F, Ceynowy Sierakowice 555 1129
6 Szkoła Podstawowa Lotyń 554 1322
7 Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Przyszowicach Przyszowice 319 822
8 Gimnazjum nr 3im, Zjednoczonej Europy Kołobrzeg 303 513
9 Szkoła Podstawowa nr 18im, Jana Matejki Koszalin 299 654
10 Szkoła Podstawowa nr 8 im, kpt ,żw, Konstantego Maciejewicza Kołobrzeg 290 652
11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im, Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" Wejherowo 275 900
12 Zespół Szkół Publicznych w Nagoszewie Ostrów Mazowiecka 245 355
13 Gimnazjum im, płk, Kazimierza Zenktelera w Buku Buk 229 656
14 Szkoła Podstawowa nr 2 Wronki 223 468
15 Szkoła Podstawowa nr 144 im, Bohaterów Września 1939 r, Kraków 221 556
16 Szkoła Podstawowa nr 3 Środa Wielkopolska 220 412
17 Szkoła Podstawowa nr 9 Wejherowo 205 485
18 Szkoła Podstawowa im, B, Prusa Kałuszyn 177 240
19 Przedszkole Miejskie nr 8 Chełm 171 318
20 Rada Rodziców przy Zespole SzkółRzemieślniczych i Kupieckich Tczew 164 241
21 Rada Rodziców Gminnego Przedszkola Przyszowice 162 259
22 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Marynarzy Polskich Kołobrzeg 157 297
23 Szkoła Podstawowa nr 17Mistrzostwa Sportowegoim, Stanisława Ligonia Żory 140 212
24 Gimnazjum nr 2 w Mikołowie Mikołów 138 172
25 Zespół Szkół w Rydułtowach Rydułtowy 136 228
26 Gimnazjum nr 1 Koszęcin 133 175
27 Salezjańskie Gimnazjum im, św, Dominika Savio Rumia 133 226
28 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wronki 133 182
29 Zespół Szkół Urszulańskich Rybnik 130 298
30 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im, Marii Skłodowskiej - Curie Pruszków 119 180
31 Gimnazjum im, Adama Loreta Łęczyce 118 185
32 Szkoła Podstawowa w Turowie im, T, Kościuszki Szczecinek 116 93
33 Szkoła Podstawowa w Łomnicy im, Henryka Sienkiewicza Trzcianka 116 161
34 Publiczna Szkoła Podstawowa im, Marii Konopnickiej Jastrowie 110 203
35 Szkoła Podstawowa Myślachowice 109 152
36 Szkoła Podstawowa nr 2 im, Żołnierzy z Monte Cassino Polanica Zdrój 94 136
37 Gimnazjum im, Jana Pawła II w Wielowsi Wielowieś 94 102
38 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5z siedzibą w Gliwicach Gliwice 93 141
39 Gimnazjum w Waśniowie Waśniów 93 298
40 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie im, mjr H, Sucharskiego Gościcino 89 268
41 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Orła Białego Biskupiec 87 188
42 Szkoła Podstawowa nr 9im, Mieszka I Gniezno 87 105
43 Zespół Szkół w Sztumieim, Jana Kasprowicza Sztum 86 211
44 Szkoła Podstawowa nr 1im, Marii Skłodowskiej-Curie Krosno Odrzańskie 81 94
45 Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im, Powstańców Śląskich Knurów 80 203
46 Publiczne Gimnazjum z Oddz, Integracyjnymi nr 1 im, Jana Kochanowskiego Pionki 80 153
47 Gimnazjum nr 2z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im, Czesława Miłosza Racibórz 79 180
48 Zespół Szkół im, H, Sienkiewicza w Rybnie Wyszków 79 398
49 Zespół Szkół w Czyżewie Czyżew 78 116
50 Zespół Szkół nr 1 Mława 75 89
51 Szkoła Podstawowa nr 2im, Stanisława Moniuszki Orzesze 74 153
52 Zespół Szkół nr 2 Malbork 72 149
53 Zespół Szkół nr 1 Konstancin - Jeziorna 70 84
54 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 Malbork 70 192
55 Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli Zapałów 69 188
56 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce im, Kmdra B, Romanowskiego Ustka 66 65
57 Szkoła Podstawowa w Małkowicach im, Ks, Kard, St, Wyszyńskiego Orły 63 90
58 Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy Dębica 62 38
59 Gimnazjum nr 2 w Bieruniu Bieruń 59 84
60 Samorządowe Przedszkole nr 1 im, W, Chotomskiej Kościan 58 99
61 Przedszkole nr 5 Płońsk 56 87
62 Szkoła Podstawowa nr 126im, Komisji Edukacji Narodowej Kraków 52 127
63 Przedszkole Miejskie nr 2 ,,Pod Topolą" Barlinek 52 124
64 Zespół Szkół Orzesze 50 70
65 Zespół Szkół w Rytlu Rytel 49 76
66 Gimnazjum nr 1 im, Powstańców Warszawyw Piasecznie Piaseczno 49 80
67 Szkoła Podstawowa im, Marii Konopnickiej w Buczynie Radwanice 48 110
68 Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Gierałtowicach Gierałtowice 47 88
69 Publiczne Gimnazjum nr 3 w Nagoszewie im, Polskich Olimpijczyków Ostrów Mazowiecka 47 106
70 Zespół Szkół Specjalnych przy Ośrodku Leczniczo - RehabilitacyjnymPałac Kamieniec sp, z o,o, Zbrosławice - Kamieniec 45 171
71 Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im, Ks, Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki 44 52
72 Szkoła Podstawowa Raba-Wyżna im, Św, Jadwigi Królowej Raba Wyżna 120 43 145
73 Zespół Szkół Ogólnokształcących Zaklików 43 100
74 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Wodzisław Śląski 42 141
75 Gimnazjum Samorządowe nr 2im, Polaków Zesłanych na Sybir Bolesławiec 42 54
76 Gimnazjum nr 3 im, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Tczew 40 74
77 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej Szaflary 40 41
78 Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku im, Zdobywców Wału Pomorskiego Szczecinek 39 75
79 Zespół Szkolno-Przedszkolnyw Kryrach Kryry 39 31
80 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu Dobrodzień 36 91
81 Szkoła Podstawowa nr 1 Wschowa 35 48
82 Szkoła Podstawowa Woźniki 34 34
83 Szkoła Podstawowa im, 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich Rydzyna 33 79
84 Szkoła Podstawowa nr 2 im, K, K, Baczyńskiego Puławy 33 95
85 Szkoła Podstawowa Wysoka 32 53
86 Publiczna Szkoła Podstawowa w Myślicach Stary Dzierzgoń 31 41
87 Gimnazjum nr 1 im, Zjazdu Gnieźnieńskiego Gniezno 30 53
88 Publiczna Szkoła Podstawowa Murów 28 50
89 Szkoła Podstawowa nr 159 Kraków 28 57
90 Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych im, prof, Henryka Mierzejewskiego Lębork 27 49
91 Szkoła Podstawowa im, Tadeusza Kościuszki Lidzbark 27 34
92 Przedszkole "Świat odkrywców" Płońsk 26 33
93 Gimnazjum nr 2 im, ks, Jerzego Popiełuszki Włocławek 26 107
94 Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Dobra 25 25
95 Szkoła Podstawowa nr 36im, Juliana Tuwima Zabrze 25 37
96 Zespół Szkół Pyskowice 24 32
97 Zespół Szkół im, Jana Pawła II Stary Wiśnicz 23 33
98 Szkoła Podstawowa Wierzchowo 23 33
99 Szkoła Podstawowa w Augustówce Osiek 23 42
100 Szkoła Podstawowa im, Jana Wawrzynka Kuźnia Raciborska 22 39
101 Szkoła Podstawowa w Iwinie im, Marii Konopnickiej Przeradz 20 22
102 Szkoła Podstawowa nr 11im, Wł, Broniewskiego Tarnowskie Góry 20 18
103 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chojna 19 23
104 Miejski Zespół Szkół Czeladź 19 24
105 Zespół Szkół w Widuchowej Widuchowa 17 10
106 Gimnazjum im, Noblistów Polskichw Olsztynku Olsztynek 17 13
107 Szkoła Podstawowa im, Mikołaja Kopernika Topólka 17 61
108 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej im, Papieża Jana Pawła II Ostrów Maz, 17 20
109 Zespół Szkół Klonowa 16 13
110 Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Wadowice 15 52
111 Szkoła Podstawowa nr 3 Wojkowice 15 10
112 Zespół Szkół Ogółnokształcąco-Technicznych w Lublińcu Lubliniec 14 28
113 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im, Kazimierza Pułaskiego Warka 14 28
114 Szkoła Podstawowa im, Augusta Cieszkowiskiegow Kicinie Czerwonak 14 19
115 Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym Dobryń Duży 13 13
116 Szkoła Podstawowa im, H, Sienkiewicza w Strzelcach Chodzież 13 28
117 Miejski Zespół Szkół nr 5 Krosno 13 7
118 Szkoła Podstawowa nr 1im, Stanisławy Łakomik Czeladź 12 6
119 Gimnazjum im, Noblistów Polskich Mieszkowice 11 12
120 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach Bobrówko 10 15
121 Zespół Szkół nr 1w Czerwionce - Leszczynach Czerwionka-Leszczyny 10 19
122 Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im, gen, Wł, Andersa Chełm 10 12
123 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Szprotawa 9 18
124 Miejski Zespół Szkół w Annopolu Annopol 9 21
125 Zespół Szkół w Lotyniu Lotyń 8 18
126 Publiczne Gimnazjum nr 1im, Mikołaja Kopernika Starogard Gdański 8 7
127 Szkoła Podstawowa Wólka Dobryńska Zalesie 8 16
128 Szkoła Podstawowa im, Unii Europejskiej Oborniki Śląskie 7 12
129 Zespół Szkół Publicznych w Zblewie Zblewo 6 5
130 Miejskie Gimnazjum nr 1 im, Jana Pawła IIw Knurowie Knurów 6 3
131 Zespół Szkół nr 3 w Cieksynie Cieksyn 5 10
132 Publiczne Gimnazjum w Kryrach Mizerów 5 10
133 Zespół Szkolno - Przedszkolny Sączów 5 4
134 Zespół Szkolny w Cegłowie Cegłów 4 8
135 Liceum Ogólnokształcące w Psarach Psary 4 4
136 Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickichim, Błogosławionych Dzieci z Fatimy Łódź 4 7
137 Szkoła Podstawowa nr 3 im, Marii Skłodowskiej- Curie Trzebnica 3 2
138 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2z Oddz, Integracyjnymi Akademia Małego Księcia Chełm 1 0
139 Publiczne Gimnazjum im, Kawalerii Polskiejw Suszu Susz 0 0
140 Zespół Szkół nr 7 Toruń 0 0
141 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Świebodzin 0 0
142 Publiczne Przedszkole w Toszku Toszek 0 0
143 Szkoła Podstawowa w Strzałkowieim, Powstańców Wielkopolskich Strzałkowo 0 0
144 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Razem" Czersk 0 0
145 Publiczne Gimnazjum nr 3 im, Czesława Niemena Świebodzin 0 0
146 Gimnazjum nr 1im, Bolesława Chrobrego Zgorzelec 0 0
147 Zespół Placówek Oświatowych w Szreńsku Szreńsk 0 0
148 Przedszkole Samorządowe nr 1 im, Tęczowego Misia Szydłowiec 0 0
149 Szkoła Podstawowa nr 3 Tarnowskie Góry 0 0
150 Szkoła Podstawowa nr 5 im, Kr, Jadwigi Tarnowskie Góry 0 0
151 Zespół Szkół Chorzele 0 0
152 Przedszkole nr 20 Tomaszów Mazowiecki 0 0
153 Przedszkole nr 8w Tomaszowie Mazowieckim Tomaszów Mazowiecki 0 0
154 Szkoła Podstawowa nr 2im, I Armii Wojska Polskiego Trzebiatów 0 0
155 Gimnazjum nr 8 im, T, Chałubińskiego Bielsko - Biała 0 0
156 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im, Jana Pawła II Białystok 0 0
157 Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych Biała Podlaska 0 0
158 Przedszkole Miejskie nr 1 Barlinek 0 0
159 Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki 0 0
160 Zespół Szkolno Gimnazjalny w Słowiku Zgierz 0 0
161 Zespół Szkół Ekonomicznychim, J, Pawła II w Złotowie Złotów 0 0
162 Zespół Szkół nr 2Szkoła Podstawowa im, M, Konopnickiej w Świętej Złotów 0 0
163 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Żagań 0 0
164 Miejskie Przedszkole nr 1 Żary 0 0
165 Szkoła Podstawowa nr 5m, Polskich Noblistów Żary 0 0
166 Szkoła Podstawowa z Oddz, Integracyjnymi nr 1 Bieruń 0 0
167 Zespół Szkół im, W, WitosaSzkoła Podstawowa i Gimnazjum Wronki 0 0
168 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Bolesławiec 0 0
169 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tuchorzy Tuchorza 0 0
170 Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku im, gen, Mieczysława Smorawińskiego Turek 0 0
171 Gimnazjum nr 3 im, Jana Pawła II Tychy 0 0
172 Szkoła Podstawowa nr 3 Czeladź 0 0
173 Społeczna Szkoła Podstawowa Budziska 0 0
174 Szkoła Podstawowa nr 5 Bytom 0 0
175 Szkoła Podstawowa nr 45 Bytom 0 0
176 Zespół Szkół w Wilkanowie Bystrzyca Kłodzka 0 0
177 Zespół Szkół w Bystrzycy im, Bronisława Malinowskiego Bystrzyca 0 0
178 Gimnazjum nr 2 Wolsztyn 0 0
179 Gimnazjum nr 1 Braniewo 0 0
180 Zespół Szkół nr 3 im, Hugona Kołłątaja Szamotuły 0 0
181 Zespół Szkół nr 1 Malbork 0 0
182 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im, Janusza Korczaka w Ostrowi Mazowieckiej Ostrów Maz, 0 0
183 Gimnazjum im, Henryka Brodatego Krosno Odrzańskie 0 0
184 Zespół Szkół Publicznych nr 1 im, Papieża Jana Pawła II Ostrów Mazowiecka 0 0
185 Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim Krosno Odrzańkie 0 0
186 Zespół Kształcenia i Wychowania Pinczyn 0 0
187 Przedszkole nr 3 Płońsk 0 0
188 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie Kleszczów 0 0
189 Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymiw Domaradzu Pokój 0 0
190 Szkoła Podstawowa w Kiełczowie Kiełczów 0 0
191 Szkoła Podstawowa Polanów 0 0
192 Szkoła Podstawowa w Boruszynie im, Kornela Makuszyńskiego Połajewo 0 0
193 Publiczne Gimnazjum nr 1im, Królowej Jadwigi Połaniec 0 0
194 Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymii Specjalnymi nr 1 w Poznaniu Poznań 0 0
195 Publiczne Gimnazjum nr 3 im, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Pruszków 0 0
196 Zespół Szkolno Przedszkolny w Potępie Krupski Młyn 0 0
197 Zespół Szkół w Laszkach Laszki 0 0
198 Liceum Ogólnokształcąceim, Jarosława Dąbrowskiego Międzychód 0 0
199 Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Samorządowe Przedszkole Nr 2 Międzyrzec Podlaski 0 0
200 Gimnazjum nr 2 im, Jana Pawła II w Łosicach Łosice 0 0
201 Zespół Szkół nr 3 Lublin 0 0
202 Przedszkole Publiczne nr 1 "Stokrotka" Mrągowo 0 0
203 Szkoła Podstawowa Lipowa 0 0
204 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im, J, Korczaka Lębork 0 0
205 Przedszkole Samorządowe Nasielsk 0 0
206 Szkoła Podstawowa nr 1 im, Jana Pawła II Nowe Miasto Lubawskie 0 0
207 Gimnazjum nr 1im, Tadeusza Kościuszki Nowy Targ 0 0
208 Zespół Szkół Technicznych i Placówek im, Stanisława Staszica w Nowym Targu Nowy Targ 0 0
209 Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki Śląskie 0 0
210 Zespół Szkolno Przedszkolny w Okuniewie Okuniew 0 0
211 Gimnazjum Publiczne im, gen, Stanisława Maczka Lądek Zdrój 0 0
212 Szkoła Podstawowa nr 2 Józefów 0 0
213 Szkoła Podstawowa nr 18 Jaworzno 0 0
214 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Gniew 0 0
215 Zespół Szkół Nr 2 Garwolin 0 0
216 Szkoła Podstawowa im, Wandy Chotomskiej w Bogucinie Garbów 0 0
217 Gimnazjum nr 1 Ryglice 0 0
218 Przedszkole nr 33 Elbląg 0 0
219 Szkoła Podstawowa nr 12 Siedlce 0 0
220 Szkoła Podstawowa im Tysiąclecia Państwa Polskiego Dzierzgoń 0 0
221 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Skawina 0 0
222 Zespół Szkół w Skopaniu Skopanie 0 0
223 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci iMłodzieży Niepełnosprawnejim, Marii Grzegorzewskiej Sławno 0 0
224 Szkoła Podstawowa nr 8 im, Żołnierzy Armii Krajowej Słupsk 0 0
225 Szkoła Podstawowa nr 4z Oddziałami Integracyjnymiim, Janusza Korczaka Sochaczew 0 0
226 Gimnazjumim, Papieża Jana Pawła II Sońsk 0 0
227 Przedszkole Miejskie nr 4im, Jana Brzechwy Stargard Szczeciński 0 0
228 Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych im, T, Kościuszki Rybnik 0 0
229 Zespół Szkół Budowlanych Rybnik 0 0
230 Przedszkole Miejskie Nr 10 Jasło 0 0
231 Szkoła Podstawowa nr 2im, Jadwigi Śląskiej Pszczyna 0 0
232 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Puck 0 0
233 Miejskie Przedszkole nr 10 Puławy 0 0
234 Zespół Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim Janów Lubelski 0 0
235 Gimnazjum nr 1im, Noblistów Polskich Pyskowice 0 0
236 Zespół Szkół Ogólnokształcących Gubin 0 0
237 Gimnazjum nr 1im, Wisławy Szymborskiej Racibórz 0 0
238 Zespół Szkół Miejskich nr 1w Grajewie Grajewo 0 0
239 Zespół Szkół nr 1 w Radawnicy Radawnica 0 0
240 Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Radkowie Radków 0 0
241 Rada Rodziców przy LiceumOgólnokształcącym w Gołdapi Gołdap 0 0
242 Gimnazjum nr 2im, Haliny Konopnickiej Rawa Mazowiecka 0 0
243 Przedszkole nr 15 Gniezno 0 0
244 Gimnazjum im, H, Sienkiewicza w Rasach Drużbice 0 0


    Aktualności

30 czerwca 2017 r. zakończyliśmy XVIII edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Puste kartridże, które przyjdą po tym terminie zostaną rozliczone we wrześniu czyli w następnej już edycji. 


więcej...
 

30 lipca 2016 r. zakończyliśmy XVII edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Zespół Szkół w Chocianowie. Drugie miejsce to Gimnazjum nr 10 im. I. J. Paderewskiego (Gliwice), a trzecie Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza (Jastrowie).Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem.Szkoły z następujących miejsc:4          Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno      5      &n


więcej...


19 sierpnia 2015 r. zakończyliśmy XVI edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno.Drugie miejsce to Szkoła Podstawowa - Lotyń, a trzecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" - Wejherowo.Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem.Szkoły z następujących miejsc:4. Szkoła Podstawowa w Sierakowicach im. F. Ceynowy - Sierakowice5. Szkoła Podstawowa nr 2 - Wronki6. Zespół Szkół w Chocianowie - Chocian&


więcej...
 

20 sierpnia 2014 r. zakończyliśmy XV edycję Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej

Pierwsze miejsce czyli czterodniowy pobyt w Zakopanem zdobył Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Debrzno. Drugie miejsce to Szkoła Podstawowa Lotyń, a trzecie Szkoła Podstawowa im. F. Ceynowy Sierakowice. Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Zakopanem. Szkoły z następujących miejsc: 4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP "Orzeł" - Wejherowo5. Szkoła Podstawowa nr 2 - Wronki6. Szkoła Podstawowa nr 3 - Środa Wielkopolska7. Przedszkole nr 3 - P


więcej...


Copyright © 2014 Technika